Eerste keer dat ik deze vet gebruik. Lijkt van zeer goede kwaliteit te zijn. Aangetrokken door het gebruik van natuurlijke ingrediënten. Qua prijs is het duurder dan wat ik normaal gebruik, wat ook van zeer goede kwaliteit is.
Bovendien heb ik een vraag over de prijs voor een pakket van 12 tubes: als ik het goed heb geanalyseerd, is 74,00 €/12 = 6,16 € per tube, terwijl de tube enkel 4,90 € kost. Wat is dan het voordeel van in bulk kopen? Wat is ook het voordeel van het aanbieden van verkoop in bulk?
Prijs-kwaliteitverhouding
Geverifieerd
Geplaatst op 24 Feb 2023
Door Annick